Ogłoszenia duszpasterskie 25.07.2021r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – św. Joachima i Anny, Rodziców NMP,
  • środa – św. Charbela Makhlufa, k;
  • czwartek – św. Marty;
  • sobota – św. Ignacego z Loyoli, k.
 2. Po każdej mszy św. możemy złożyć ofiarę na rzecz poszkodowanych w nawałnicach. W miarę możliwości otwórzmy nasze hojne serca.
 3. Dzisiaj z okazji św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po każdej mszy św. Część zebranych przy tej okazji ofiar przeznaczymy na zakup pojazdów dla Polskich misjonarzy – zwłaszcza kolegów z mojego roku.
 4. Od 1.08. – 8.08 można dostąpić odpustu zupełnego tzw. Porcjunkuli dla siebie lub za zmarłego za pobożne nawiedzenie kościoła z równoczesnym zmówieniem Ojcze Nasz i Wierzę w Boga. Warunek stan łaski uświęcającej. Skorzystajmy z tego wielkiego daru.
 5. Okazja do spowiedzi św. przed każdą mszą św.
 6. Z 29/30 sierpnia planujemy naszą tradycyjną pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy z przedpłatą 50 zł. od przyszłej niedzieli po każdej mszy św.
 7. Przeżywamy czas wakacji. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy odpoczywają także w naszej Parafii, ale także o tych którzy ciężko pracują zwłaszcza przy pracach żniwnych.
 8. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego. Na stronie internetowej naszej Parafii oraz na tablicy cmentarnej został udostępniony plan cmentarza. Proszę się z tym zaznajomić.
 9. Ogłoszenie Pana Burmistrza: szczepienie przeciw COVID – 19 odbędzie się 3.08 w Skrzynkach o g. 16.00 w świetlicy wiejskiej. Ks. Abp Poznański w tej sprawie wydał specjalne oświadczenie. Szczegóły w gablocie.
 10. Wszystkim życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top