Ogłoszenia duszpasterskie 18.11.2018r

  1. W tym tygodniu obchodzimy: wtorek – św. Rafała Kalinowskiego K; środa – Ofiarowanie NMP; czwartek – św. Cecylii, dz.i m; sobota – św. mm. Andrzeja K i tow.
  2. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy robili porządki wokół kościoła i probostwa. Bóg zapłać za to dobro.
  3. W związku z moim wyjazdem na rekolekcje w tym tygodniu będzie mnie zastępował ks. Prob. ze Strykowa. W razie nagłej potrzeby proszę się do niego kierować. Nr Tel. 61- 813-40-39, lub z najbliższą parafią.
  4. Za tydzień będziemy gościli O. Franciszka Laka Werbistę z Indonezji. Przyjmijmy Go radością otwartych naszych serc.
  5. Uprzejmie informuje, że odpust parafialny będziemy obchodzić w niedzielę 2 grudnia. W tym roku dyżur mają Mirosławki.
  6. Za tydzień przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Nasza Diecezja w sposób symboliczny na Jasnej Górze zaprasza Matkę Bożą Częstochowską do nawiedzenia naszej Archidiecezji. My uczynimy to w przyszłym roku.
  7. Uprzejmie przypominam, że każdy kto chce postawić nowy pomnik na cmentarzu lub dokonać jakichkolwiek innych prac najpierw musi zgłosić się do biura parafialnego. Starajmy się także właściwie segregować śmieci na cmentarzu, gdyż są drogie.
  8. Polecam prasę katolicką, a dzieci niech przyjdą po owieczki.
Scroll to Top