Ogłoszenia duszpasterskie 27.06.2021r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – św. Ireneusza, bp. i m;
  • wtorek – św. app. Piotra i Pawła;
  • sobota – św. Tomasza , ap.
 2. Jak słyszeliśmy może być nas więcej w kościele, a w całej Polsce zniesiono dyspensę od uczestnictwa we mszy św. Dlatego w miarę możliwości wracajmy do poprzedniego stanu i spotykajmy się z żywym Chrystusem Eucharystycznym. Dziękując mieszkańcom Mirosławek za posprzątanie kościoła w tym tygodniu oraz za wszelkie prace w kościele i w sadzie. Serdeczne Bóg zapłać.
 3. Dzieci i młodzież rozpoczęli letnie wakacje. Życzymy im udanego wypoczynku i nabrania sił ducha i ciała, a nauczycielom i rodzicom długiej chwili wytchnienia.
 4. Na stronie internetowej naszej Parafii są propozycje różnych Pielgrzymek. Zachęcam do zerknięcia.
 5. W tym tygodniu przypada I-czwartek i I-piątek miesiąca. Zapraszam zwłaszcza dzieci i młodzież, abyśmy godnie zakończyli czas roku szkolnego i weszli w czas zasłużonych wakacji. Spowiedź św. pół godz. przed mszą św. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
 6. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
 7. Zostały zainstalowane nowe tablice na : nekrologi koło kościoła i tablica ogłoszeń na cmentarzu. Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać. Przypominam, że kto nie ma uregulowanej prolongaty grobu – w razie jakiegoś kataklizmu lub nieszczęśliwego wypadku, nie może starać się o odszkodowanie od ubezpieczyciela. Na stronie internetowej naszej Parafii został udostępniony plan cmentarza. Proszę się z tym zaznajomić.
 8. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej Mszy św.
Scroll to Top