Ogłoszenia duszpasterskie 21.06.2020r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – wtorek – obchodzimy Dzień Ojca;
  – czwartek – Ur. Narodzenia św. Jana Chrzciciela;
  – czwartek – NMP Świętogórskiej z Gostynia;
  – sobota – św. Cyryla Aleksandryjskiego bp. i DK.
 2. Zakończyliśmy Oktawę Bożego Ciała. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim za tak liczny udział i piękne świadectwo wiary zwłaszcza teraz w tym trudnym dla nas czasie, dziękuję za złożone ofiary na renowację naszej dzwonnicy. Dziękuję zwłaszcza pierwszej grupie komunijnej naszych dzieci. Cieszę się że w tym trudnym czasie mogliśmy być razem. Niech dobry Bóg nagrodzi wam swoim Błogosławieństwem. Dziękuję także za wszelkie prace prowadzone w tym tygodniu w sadzie.
 3. 30. 06 to jest wtorek odbędzie się zjazd mojego rocznika kursowego. Przybędą moi koledzy z różnych parafii a także za granicy. O szczegółach powiem za tydzień. Jeśli mogę prosić to o 4 blachy placka. Proszę o kontakt ze mną.
 4. W najbliższą sobotę na g. 10.00 zapraszam drugą grupę dzieci komunijnych wraz z rodzicem na próbę.
 5. Uprzejmie informuje Drogich Parafian, że poświęcenie odnowionej dzwonnicy z udziałem Ks. Bpa Grzegorza Balcerka odbędzie się 23.08. na mszy o g. 11.30.
 6. W najbliższym tygodniu dzieci i młodzież kończą rok szkolny. Jakże inny niż zazwyczaj. Życzymy im udanego wypoczynku i nabrania sił ducha i ciała a nauczycielom i rodzicom długiej chwili wytchnienia.
 7. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej Mszy św.
 8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
 9. Polecam prasę katolicką a dzieci niech przyjdą po ostatnie owieczki.
Scroll to Top