Ogłoszenia duszpasterskie 28.06.2020r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – poniedziałek – św. app. Piotra i Pawła;
  – wtorek – św. Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego;
  – piątek – św. Tomasza, ap.
 2. 30. 06 – to jest wtorek odbędzie się zjazd kapłański mojego rocznika kursowego. Przybędą moi koledzy z różnych parafii a także za granicy. O g. 11.00 będzie uroczysta msza św. na którą zapraszam wszystkich Parafian. Potem odbędzie się obiad w naszej świetlicy. Dalej zwiedzanie naszej Parafii, bo Tomice to piękne okolice. Bardzo proszę o pomoc i 4 blachy ciasta. Proszę o kontakt ze mną.
 3. W tym tygodniu przypada I- czwartek i I- piątek miesiąca. Zapraszam zwłaszcza dzieci i młodzież, abyśmy godnie zakończyli czas roku szkolnego i weszli w czas zasłużonych wakacji. Spowiedź św. pół godz. przed mszą św. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
 4. W najbliższą sobotę na mszy św. o g. 12.00 druga grupa naszych dzieci – dziesięcioro przyjmie pierwszy raz Chrystusa do swojego serca. Pamiętajmy o nich i rodzicach w modlitwie. Spowiedź św. dla nich i rodziców w piątek od g. 16.45.
 5. Została uruchomiona letnia kawiarenka w sadzie. O szczegółach powiem za tydzień. Dziękuję tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego dzieła. Bóg zapłać.
 6. Uprzejmie informuje Drogich Parafian, że poświęcenie odnowionej dzwonnicy z udziałem Ks. Bpa Grzegorza Balcerka odbędzie się 23.08. na mszy o g. 11.30.
 7. Dzieci i młodzież rozpoczęli letnie wakacje. Życzymy im udanego wypoczynku i nabrania sił ducha i ciała a nauczycielom i rodzicom długiej chwili wytchnienia.
 8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
  Michał Madaj st. wol. zam. w parafii w Dopiewie; Natalia Młynarczyk st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 1.
Scroll to Top