Ogłoszenia duszpasterskie 22.10.2023 r

• poniedziałek – św. Kapistrana k;
    • wtorek – św. Antoniego Marii Clareta, bp.
  2. Na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 450 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna. Taca przeznaczona jest na misje – zwłaszcza na mojego kolegę z roku Ks. Krzysztofa, który pracuje w Papui Nowej Gwinei.
  4. Wychodząc z kościoła możemy zabrać ze sobą karteczki na wymienianki.
  5. Zapraszam na nabożeństwa Różańcowe pół. godz. przed wieczorną mszą św.
  6. Za tydzień będziemy obchodzili 560 rocz. poświęcenia naszego Kościoła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy ten kościół budowali, a także o tych, którzy się tutaj modlili.
  7. W gablocie na cmentarzu oraz w Internecie możemy przeczytać uaktualnione ogłoszenie dotyczące naszego cmentarza. Bardzo proszę o zapoznanie i przekazanie informacji tym, którzy rzadko odwiedzają nasz cmentarz.
  8. Można już rezerwować intencje na przyszły rok. Najlepiej uczynić to po mszy św. w ciągu tygodnia lub telefonicznie. Są także wolne intencje w tym roku. Serdecznie zachęcam.
  9. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
  10. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  11. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  12. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.