Ogłoszenia duszpasterskie 29.10.2023 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • środa – Ur. Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8.00 i 10.00 w Tomicach. Po mszy św. o godz. 10.00 procesja na cmentarzu;
  • czwartek – Dzień Zaduszny;
  • sobota – św. Karola Boromeusza, bp.
 2. Na cmentarzu we środę 1 listopada będzie kwesta na remont naszego zabytkowego kościoła – elewacji. Różaniec na cmentarzu o g. 18.00.
 3. Składam serdeczne podziękowania Panu Sebastianowi i jego firmie za zainstalowanie oświetlenia na naszym cmentarzu. Bóg zapłać za to dobro.
 4. Składam także serdeczne podziękowania za ofiary składane na misje i dziś na rzecz naszego seminarium w Poznaniu, zwłaszcza teraz tym trudnym czasie dla wszystkich. Bóg zapłać.
 5. W tym tygodniu modlimy się za naszych drogich zmarłych:
  • czwartek – 2.11. – g. 17.30 – Mirosławki – Różaniec
  • piątek – 3.11. – g. 17.30 – Tomice i Rybojedzko
   Wymienianki proszę składać u mnie osobiście lub do skrzynki. Na kopercie
   proszę napisać miejscowość.
 6. W tym tygodniu przypada I – czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. we czwartek od g. 16.00 a w piątek od. g. 17.00. W piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
 7. Dzisiaj obchodzimy 560 rocz. poświęcenia naszego Kościoła. Pamiętajmy w naszych Modlitwach o tych, którzy ten kościół budowali, a także o tych, którzy się tutaj Modlili.
 8. Zmarł nasz Parafianin śp. Mieczysław Jujka ze Skrzynek. Przeżył 76 lat. Jego pogrzeb odbył się we środę. Dobry Jezu…
 9. Przypominam, że od 01 – 08. 11 można codziennie uzyskać odpust zupełny dla naszych bliskich zmarłych. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz i pomodli się w intencji zmarłych. Warunek – stan łaski uświęcającej i przyjęcie komunii św.
 10. W gablocie na cmentarzu oraz w Internecie możemy przeczytać uaktualnione ogłoszenie dotyczące naszego cmentarza. Bardzo proszę o zapoznanie i przekazanie informacji tym, którzy rzadko odwiedzają nasz cmentarz.
 11. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top