Ogłoszenia duszpasterskie 26.11.2023 r

• czwartek – św. Andrzeja , Ap;
    • sobota – Bł. Rafała Chylińskiego, k.
  2. Dziękuję tym wszystkim parafianom, którzy pomagali w pracach porządkowych wokół kościoła. Niech św. Barbara wyprosi wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy Rok Liturgiczny.
  4. W tym tygodniu przypada I-piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30. Zapraszam szczególnie dzieci z pierwszymi piątkami miesiąca. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić odpust ku czci św. Barbary. Sumę odpustową o g. 11.30 odprawi Ks. Prałat Henryk Nowak z Poznania. Dyżur odpustowy mają Mirosławki. O niesienie baldachimu i sztandaru w czasie procesji proszę tych samych Panów co w Boże Ciało.
  6. Za tydzień rozpoczynamy Adwent oraz nowy Rok Duszpasterski pod hasłem – „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła” będziemy szczególnie prosić dobre owoce trwającego Synodu i światło Ducha Świętego.
  7. Za tydzień będzie można nabywać w zakrystii poświęcone opłatki, kalendarze oraz świece wigilijne Caritasu.
  8. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
  9. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu.
  10. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.