Ogłoszenia duszpasterskie 28.05.2023 r

  1. W tym tygodniu obchodzimy – poniedziałek – NMP Matki  Kościoła – święto; środa – Nawiedzenie NMP ; czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego kapłana; sobota – św. mm. Karola Lwangi i tow.
  2. W najbliższą sobotę  Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na Lednicy. Obejmijmy ich swoją modlitwą.
  3. Za tydzień obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Przypominam, że do tego czasu możemy zadośćuczynić obowiązkowi spowiedzi św. wielkanocnej. Otwórzmy się zatem na zdrój Miłosierdzia Bożego.
  4. W tym tygodniu przypada I – czwartek i piątek miesiąca. We czwartek o g. 16.30 odmówimy Różaniec o nowe powołania kapłańskie. Okazja do spowiedzi w piątek od g. 17.30. Zapraszam szczególnie dzieci I- komunijne z pierwszymi piątkami miesiąca. W piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  5. W czerwcu starajmy się każdego dnia wielbić NSPJ.
  6. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  7. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących – potrzebujących naszej modlitwy.
  8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują : Miłosz Kijak st. wol. zam. w Parafii Tomice ; Jagna Przybylska st. wol. zam. w Parafii Złotniki. Zap. 2.
  10. Zmarł nasz Parafianin śp. Ireneusz Pięta z Tomiczek, ostatnio zamieszkały w Buku. Przeżył 81 lat. Jego  pogrzeb odbył się w minioną środę. Dobry Jezu…
Scroll to Top